Kajdanki jednorazowe ASP Tri-Fold Black 10szt (56197)
  • Kajdanki jednorazowe ASP Tri-Fold Black 10szt (56197)

Kajdanki jednorazowe ASP Tri-Fold Black 10szt (56197)

348,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
Tri-Fold Black, kpl 10-ciu sztuk dwupętlowych jednorazowych taśmowych kajdanek ASP w kolorze żółtym (możliwość pisania). Niezwykle wytrzymałe uważane za jedne z najlepszych jednorazowych kajdanek dostępnych na rynku. Uchwyty Tri-Fold Ring do zaciągnięcia
Ilość
Dostępny

 

Zakupy zabezpieczone certyfikatem SSL

 

Dostawa kurierem od 17 zł

 

14 dni na zwrot

Tri-Fold Restraints Black 10-Pak, komplet dziesięciu dwupętlowych jednorazowych kajdanek taśmowych amerykańskiej firmy ASP w kolorze czarnym (możliwość pisania/znakowania). Uważane za jedne z najlepszych jednorazowych kajdanek dostępnych na rynku. Do użytku policyjnego, wojskowego, ochrony lotniska.

Lekkie, płaskie i ultra kompaktowe. Nie posiadające ostrych krawędzi, łatwe w przenoszeniu i szybkie w zakładaniu. Wyjątkowo szerokie taśmy wyposażono w jednokierunkowy zapadkowy system blokujący. Niezwykle wytrzymałe, wykonane z udoskonalonych tworzyw termoplastycznych (nowa formuła polimerowa) formowanych wtryskowo. W zestawie uchwyt Tri-Fold Ring pozwalający na szybkie zaciągnięcie kajdanek na nadgarstkach.

Firma ASP (Armament System and Procedures Inc) specjalizuje się w produkcji sprzętu taktycznego dla służb mundurowych m.in. pałek, latarek, kajdanek. Produkty ASP cechuje: niezwykła trwałość, wysoka jakość wykonania, gwarancja użytkowania przez wiele lat służby.

 

Dane techniczne:
Numer produktu: 56197
Nazwa: Tri-Fold Restraints Single Use Safety Black 10-Pak
Wykończenie: Black
Materiał: Polymer
Długość taśmy: 539.75 mm / 21.25"
Szerokość taśmy: 12.70 mm / 0.5"

Opakowanie: 10 szt.

Waga 1 szt.: 38.0 g / 10.23 oz

Producent: ASP Inc., USA

Opracowanie: firma Sharg®

ASP Inc.
SHA_121147
1 Przedmiot